Спадкування

Спадкування

В житті кожної людини трапляється стикатись з такою неприємною подією, як смерть близьких, після якої залишається матеріальний спадок. Але ж може статися і так, що в спадок вам залишаться борги спадкодавця.

Важливо пам’ятати, що для того, щоб не було ніяких проблем в прийнятті спадщини, потрібно в шестимісячний термін з дня смерті спадкодавця звернутись до нотаріуса.

Справи про спадкування доволі різноманітні. Проблеми, з якими доводиться зіштовхуватись і вирішувати спадкоємцям, іноді є напрочуд складними та потребують великої затрати сил та часу.

Якщо у вас виникли питання по оформленні спадщини або з`явились спори чи конфлікти, з якими ви не можете справитись самотужки, пропонуємо вам звернутись до адвоката по спадкуванню, який має великий досвід у справах по спадкуванню та зможе захистити ваші права.

Послуги адвоката також можуть знадобитись, якщо ви хочете розпорядитись своїм  майном на випадок смерті. Адвокат допоможе скласти текст заповіту, спадковий договір, спільний заповіт подружжя.

Наше бюро пропонує вам послуги:

 1. Юридичні консультації по:
 • Процедурі відкриття спадщини;
 • Відмові від спадщини;
 • Спадкуванню за законом;
 • Спадкуванню за заповітом;
 •  Розподілу спадкового майна.
 1. Поновлення строків прийняття спадщини;
 2. Визначення долі у спадковому майні;
 3. Визнання заповіту недійсним;
 4. Досудове врегулювання спорів по спадкуванню;
 5. Судовий супровід спадкового спору на всіх стадіях процесу;
 6. Представлення інтересів спадкоємців  у нотаріуса.