-->

Сімейні спори

На жаль, в наш час, сімейні спори виникають досить часто. Ці спори є дуже специфічними, оскільки протиріччя виникають між близькими людьми. Виключити виникнення сімейних конфліктів неможливо, і ці конфлікти виникають практично завжди. Просто в одних сім’ях їх вирішують самостійно, а для інших необхідна правова допомога.

Спори між подружжям найчастіше потребують грамотного вирішення, так як розподіл майна подружжя,  шлюбний договір(угода), витребування аліментів і позбавлення батьківських прав потребують сприяння досвідченого спеціаліста.

Адвокат по сімейним спорам знає права і обов’язки учасників сімейних спорів, необхідні процедури і правила в сфері сімейного права, шляхи виходу із різних конфліктних ситуацій і вирішення конфліктів між сторонами.

Наше бюро пропонує Вам адвоката по сімейним спорам, який надає юридичну допомогу зі всіх питань, які випливають із подружніх відносин, в тому числі:

-         Консультації з питань сімейного права та законодавства;

-         Представництво інтересів клієнта у справах про розірвання шлюбу;

-         Розподіл майна подружжя, спільно набутого під час шлюбу;

-         Визнання шлюбу недійсним;

-         Підготовка проектів шлюбних контрактів;

-         Позбавлення батьківських прав;

-         Зміна розміру аліментів, витребуваних на основі рішення суду;

-         Визначення місця проживання дитини;

-         Відновлення батьківських прав;

-         Усиновлення;

-         Представництво інтересів всіх членів сім`ї в органах опіки, державних органах по справам дітей.

Ми надамо Вам кваліфіковану консультацію із питань по сімейному праву, чіткі і професійні рекомендації, як в подальшому досягти максимально кращого результату.