Кримінальні справи

Кримінальні справи

Ніхто не застрахований від різних ситуацій, які готує нам життя. Якщо Вас звинувачують у злочині, який Ви не робили, або якщо Вам пред’явлені серйозніші звинувачення, ніж ті, на які Ви заслуговуєте – адвокатське бюро Терлича   гарантує Вам надійний захист на який ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ.

Ми з гідністю представляємо своїх клієнтів та націлені на задоволення їх інтересів.

Адвокати нашого бюро є досвідченими фахівцями в різних галузях кримінального права та процесу.

Наші адвокати у кримінальних справах нададуть високопрофесійну допомогу на будь-якій стадії кримінального процесу , забезпечать Ваші права і професійний захист незалежно від вашого процесуального становища – будь то свідок або потерпілий , підсудний або обвинувачений. Проте вирішальним чинником є ​​момент, з якого почне працювати адвокат у кримінальних справах .

Існує декілька стадій захисту. Першою є захист на стадії досудового слідства. Досудове слідство – це стадія кримінального процесу, на якій діяльність слідчого і органу дізнання спрямована на збирання, дослідження, оцінку, перевірку і використання доказів, попередження, запобігання та розкриття злочинів, встановлення об’єктивної істини, забезпечення правильного застосування закону, охорону прав і законних інтересів особи.

Буде чи не буде досудове слідство завершено обвинувальним актом залежить від адвоката по кримінальним справам.

Ще однією стадією є захист у суді. Вона,  як і будь-яка інша має багато особливостей і залежить від категорії справ, позиції захисту і від багатьох інших факторів. На цій стадії кримінального процесу досліджуються всі докази, на підставі яких суд виносить рішення. Яке буде рішення суду, знову ж таки, значною мірою залежить від грамотної, чітко проробленою лінії захисту.

Якщо вас не влаштовує вирок суду, наступає стадія оскарження вироку суду. Рішення суду першої інстанції може бути оскаржено в апеляційному, касаційному або в наглядовому порядку залежно від категорії справ і оскаржуваного рішення.

Отже, можна виділити такі основні напрямки нашої діяльності:

  • Захист на стадії досудового слідства;
  • Захист на стадії судового слідства;
  • Апеляційне та касаційне оскарження вироку;
  • Представництво інтересів потерпілого;
  • Представництво свідка.

Пам`ятайте! Чим швидше ви  звернетесь за допомогою адвоката – тим більша гарантія того , що ваші права і законні інтереси будуть під надійним захистом !