ДТП

ДТП

Великий досвід в управлінні автомобілем та обережність не гарантує Вам безпеку на дорозі. Доволі часто після ДТП водії знаходяться в шоковому стані, не можуть контролювати свої емоції, через що можуть неправильно оцінити ситуацію і описати ДТП.

Неправильний опис події можу тягнути за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, масу негативних наслідків, затраченого часу та коштів.

Цьому можна запобігти, якщо Ви вчасно звернетесь до адвоката по ДТП, який  допоможе  Вам правильно оформити ДТП, скласти всю необхідну документацію, провести оцінку збитку, відстояти Ваші інтереси, і якщо діло дійде до суду – захистити Вас у суді.

З самого ДТП витікають спори зі страховими компаніями, так як актуальною проблемою є невиплата компенсацій та спори про відшкодування причиненої матеріальної та моральної шкоди.

Ми маємо великий досвід у вирішенні подібних проблем.

Для того, щоб запобігти всіх неприємностей, які виникають з моменту скоєння ДТП і до того, як по ньому буде прийнято остаточне рішення, Вам  необхідно скористатись послугами адвокатського бюро “Терлича”

Ми будемо займатись Вашою справою від початку і до кінця.